You can start the Play Money Version simply by moving your mouse over a game and pressing the" Demo "or" Play Money " button. Then you will get a specified number of Coins and can place them exactly as in the real money game. If the balance is used up, you can simply restart and get the same amount of play money again http://www.digitalpodcast.com/users/robertarcher10 Remember, however, that all games can not be tried without exception. The Live Casino does not allow any virtual bets for technical reasons, but here you can watch the Stream without bet. Some jackpot machines have a similar situation, which can only be fed with Real Money in parts, which is due to the winning mechanism of a real money jackpot. http://www.authorstream.com/roulettewizard/
HEMEN ARA : 0 532 054 32 58

Bakır Ocakbaşı

Bakır Ocakbaşı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Boyutlar CM:
80 , 100, 120, 150, 200 cm( isteğe özel boyutlandırma da yapılmaktadır. )
Donanım :
Ocak kısmı çift saçtan kaplama olup, iç kısmında izolasyon bulunmaktadır.
Ocak kısmına ateş tuğla ile döşeme yapılmaktadır.
Ana Gövde :
1mm Dkp Saç
Ürün Dış Gövde :
Bakır ile kaplama yapılmaktadır, isteğe özel; yazı veya logo işlemesi yapılmaktadır.

 

Hemen Ara

 destek@ardiccaykazani.com

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bakır Ocakbaşı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma mı ihtiyacınız var? İletişim Geri bildirim bırak

Kategoriler: ,

BAKIR OCAKBAŞI KEBAP OCAĞI

– Bakır Ocakbaşı Kebap Ocağı ürünlerimiz, Türk mutfağının gözdesi olan kebap ve et çeşitlerinin pişmesinde başrol oynamaktadır.
– Ocakbaşı Mangal Modellerini istemiş olduğunuz boy ve ebatta imal edebilmekteyiz.
Bakır ustalarımız, senelerin biriktirdiği tecrübe ile sizlere Bakır Mangal İmalatında tercihlerini en iyi kalite ve işçilikle sunabilmektedir.
– Bakır Ocakbaşı İmalatında kalitemiz ve işçiliğimiz en iyi şekilde olup, sizlerin istemiş olduğu tüm Bakır Ocakbaşı Modelleri ve Mangal Modellerinde yardımcı olabilmekteyiz.
 Tercih ettiğiniz Ocakbaşı Mangal ürünlerimizde bir çok seçeneğe sahipsiniz, bunlara örnek ise; Açık Ocakbaşı, Kapalı Bakır Izgara, Kapalı Bakır Mangal , Camlı Ocakbaşı Mangalı, Bakır Köfte Ocağı, Tezgahlı Bakır Ocakbaşı vb. tüm ürünlerimiz mevcut olmaktadır.
– Ocakbaşı İmalatında belirtmiş olduğunuz motif, logo, isim vs. tüm arzularınızı el işçiliğiyle Ocakbaşı Modellerine işlemekteyiz.
 Üretmiş olduğumuz Bakır Mangal Modellerinde en iyi malzemeleri temin ederek, en kaliteli ürünleri imal edebilmek için sizlere hizmet vermekteyiz.
 Bizden talep ettiğiniz ürünleri Türkiye’nin dört bir yanına gönderilerde bulunabilmekteyiz. Ayrıca Türkiye ile kısıtlı kalmayıp tüm dünya  ülkelerine gönderiler sağlayıp Bakır Ocakbaşı İhracatı yapabilmekteyiz.